Akp Gerçeği

Vatana İhanetin Belgeleri

Zeitgeist Belgeseli – Türkçe Altyazılı

İlk kez 2007 yılı Haziran ayında Google Video’da yayınlandı. Yayınlanır yayınlanmaz günde 70 bin,ayda yaklaşık 2 Milyon izleyenle internet üzerinde en çok izlenen ve toplamda en çok indirilen film oldu. 15 Mart 2008’de dünya genelinde gösterim günü ilan edildi ve 1800 noktada özel gösterimler düzenlendi. Aynı gün Türkiye’de Boğaziçi Üniversitesi’nde ve Atlas Pasajı Nefes Cafe’de gösterildi. IMDB’de 8.8 puan aldı. Film din, para, ve korku üçgeni içerisinde kıstırılan toplumların nasıl yönlendirildiğini ve büyük planın tekno-totaliter bir Dünya Devleti kurmak olduğunu ileri sürüyor. Zeitgeist’de artık koplo teorisi sınıfından çıkmış ve herkesce doğru kabul edilen 11 Eylül Saldırılarının bizzat Amerika tarafından düzenlendiğini, kredi sistemini, savaş ekonomisini, merkez bankası ve Federal Reserve tarafından nasıl köle bir toplum yaratıldığını anlatıyor.

Reklamlar

Eylül 25, 2008 - Posted by | Gündem, türkiye | ,

5 Yorum »

 1. kesinlikle mükemmel bir video dinin pisliklerin başı olduğunu herzaman biliyodum ve videoda gerçeklere öyle güzel bir ikna yöntemi varki gerçekleri karalamak isteyenlerin bile yüzünü kara çıkartacak bir belgesel tartışmasız 10 luk

  Yorum tarafından dou | Eylül 28, 2008 | Cevapla

 2. dünya tarihi boyunca entrikalar savaşlar katliamlar soykrımlar işkenceler hep olmuştur kabileler imparatorluklar devletler bunları yaparken her türlü araçları kullanmşlar inançlarını[dinlerini] savaşları ajanları teröristlerı çetelerı amaç daha güçlü olmak dünyayı yönetmek hep kendi halkları[ulusları] adına yapmışlar [çoğu zaman haberleri olmamış] bunun arkasında krallarda olmuş diktatörler dini liderler devlet başkanları sermaye sınıfı vs. ülkelerinin bağımsızlığını korumak topraklarını bayrağını dinini insanlarını daha uygar çağdaş eğitimli mutlu yaşaması için savaş verenler
  de tarih sahnesinde yerini aldı,
  savaşsız bir dünya için mücadele edenlerde; kültür değerleri yüksek bilgiyle donatılmış eğitimli insanlık adına çalışan bir toplum herzaman başarıyı yakalacaktır yoksa herzaman kandırılp herzaman aldatılmış istismar edimiş bu süreçi yaşamak zorunda kalacağız.

  Yorum tarafından celal atay | Eylül 30, 2008 | Cevapla

 3. Yanı kısada Din insanın gerçekTen afyonudur diyebiLiriz din bi yöneTim şekLinden baska bise oLamaz.

  Yorum tarafından bLackLisT | Kasım 5, 2008 | Cevapla

 4. işte laik türkiyemin aydınlık yüzleri, yürüyün be kim tutar sizi.

  Yorum tarafından emfuzi | Aralık 2, 2008 | Cevapla

 5. bu vıdeoyu hazırlayanlara hiçbirşey solemem çünkü herkes bir amaca çalısır yalnızx yorum yapan arkd ların ya cahıl yada hıc bırseyden haberı olmayanlar oldugunu dusunuyorum….

  Yorum tarafından ismail şenocak | Aralık 10, 2008 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: