Akp Gerçeği

Vatana İhanetin Belgeleri

Zeitgeist Belgeseli Türkçe Altyazılı

Zeitgeist Türkçe Altyazılı @ Yahoo! Video

ABD’nin ve Hristiyanlığın perde arkasındaki gerçekleri anlatan bir belgesel. Özellikle 11 Eylül olayını ABD hükümetince nasıl tezgahlandığını gösteriyor. Dünyadaki egemen güçlerin Gelecekte tek dünya devleti kurma planlarını anlatıyor.

Reklamlar

Temmuz 7, 2008 - Posted by | Gündem | , , , , , , , ,

6 Yorum »

 1. Bu ne biçim belgesel ama kardeşim hepsi gerçek,şahidide tarih peki şimdi ne olacak!Bir şey olmayacak!Yine AKP ile devam,yine diziler,yine yarışma proğramları,defiler ve de din evet din aldatması ile devem edecekler.Artık Atatürk te gelmeyecek!

  Yorum tarafından Seyfettin Taş | Temmuz 15, 2008 | Cevapla

 2. İnsanlığın gözlerini açması için ilk önce başlarına gelmesi ve yaşamsı lazım.Din türban dediler milletin kafasını karıştırdılar,cahil insan olmaktan çıkmamız yaşamadan önce yaşanacakalrın hesabını yapmamız lazım doğru artık Mustafa Kemal gelmiycek, onun kadar gözü kara biri gelmiycek ,artık başa gelicek insanlar mecburiyetlerinin örneğini gösterip (halbuki böyle birşey yok )yapılmas gerekilen en güzel kararı verdim diyerek halkı inandırmak uğraşında olucak ve doğru buda medya yardımıyla olucak.Artık uyanılması gerekiyor başka bişey başımıza gelmeden önce!
  Mevzu bahis vatansa gerisi tefarruattır!Mustafa Kemal Atatürk.

  Yorum tarafından Uğur Tanış | Ağustos 4, 2008 | Cevapla

 3. yukarıdaki belgeseli defalarca izledim izlettirdim.Bugüne kadar yaptığım araştırmalar ve ulaştığım bilgi ve belgelerin gerçekçi olduğunu bu belgeselle bir defa daha şahit oldum.Gerek din alanında gerekse yaşadığımız bu gezegene egemen zengin ve güçlü toplulukların çoğunluğu bir sürü gibi gütmeleri doğulu olmuş,batılı olmuş,kuzeyli olmuş,güneyli olmuş hiç fark etmemesi sadece maddi ve maneviyatın onların yegane sahip olduğu tek güç ve kudretin olması yüzyıllardır toplumları istedikleri gibi yönetmelerinde başarılı olmuşlardır.Tarihe baktığımızda bunların yönettiği düzene karşı çıkan liderler olmuştur,bu liderlerin başında M.Kemal ATATÜRK gelir.Şunu da eklemeyi ihmal etmemeliyimki dünyadaki izlenen politikalar sonucunda dinler doğmuştur.

  Yorum tarafından ünal | Eylül 4, 2008 | Cevapla

 4. Amerika konusunda hem fikirim kendi vatandaşlarını bu gibi oyunlarını gerçekleştirebilmek için acıması bir devlet yönetimi.Fakat din konusunda katılmıyorum.Çünkü adam ateist dinlerin,peygamberlerin ve de ALLAH ın olmadığını söylüyor.Bu kadar saçma bir açıklama duymadım ben insanların beynini yıkamaktan başka bir şey değil.Eger gerçekten din hakkında bilgi sahibi olan varsa bunlara asla inanmaz…Çünkü inanılması güç…

  Yorum tarafından ecem | Eylül 11, 2008 | Cevapla

 5. ya lutfen federal rezer ve rakıfellır ne demek ıhtıyacım var

  Yorum tarafından berna | Ekim 14, 2008 | Cevapla

 6. Federal Rezerv: Bizim merkez bankamız gibi birşey… ABD’de para çıkartan ve kredi oranlarını belirleyen bir kuruluştur. Rockefeller ise Amerika’nın köklü ailelerinden birisidir. Bir çok alanda şirketleri bulunuyor. Avrupa’dan göç ettikleri bilinyor. Geçmişte de bankerlik yaparlarmış (orta çağa kadar kökleri var deniliyor).

  Belgesele gelince din konusunda eleştiriler var. Müslümanlıktan söz edilmiyor. Bahsdilen din Hıristiyanlık ve Musevilik… Onların kökenleri de pagan olduğunu kanıtlar deliller sunuyor. Allah yoktur denmiyor. Hıristiyanlık inancındaki gibi bir tanrının olmadığını söylüyor. Bunu zaten Kur’an’da söylemiyor mu? Ancak yanlış olan şu an ki İslamiyet’in ne yazık ki yanlış kişilerce yanlış yönlendirildiğidir! Kur’an’a sadık değillerdir ve amaçları bu adamlara hizmettir. Bu konuyu daha uzun yazmayı isterdim fakat çok geçmiş tarihli yazılar olduğu için gerek duymuyorum şimdilik…

  Yorum tarafından Baris | Aralık 12, 2008 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: