Akp Gerçeği

Vatana İhanetin Belgeleri

Durmak yok, yola devam…

Durmak yok, yola devam…

Durmak yok, yola devam, Türkiye’nin İran olmasına çok az kaldı, ha gayret.
İki ayrı ülke aynı zihniyet :

İRAN

[flash http://80.231.41.141/files/105304739/taslayarak.flv w=450 h=400]

İran da sözde İslam adına, başörtüsü takmadığı için linç edilerek öldürülen bir kız.

( DİKKAT ! Video insanlık dışı vahşet görüntüleri içerir, küçükler için uygun değildir.)

 

TÜRKİYE

Kısa etekli öğrencilere kezzap

Mersin’in Tarsus ilçesinde 2 kız öğrenci etek boyları kısa olduğu gerekçesiyle kezzaplı saldırıya uğradı

MERSİN�in Tarsus İlçesi�nde biri lise son diğeri ilköğretim okulu 6�ncı sınıf öğrencisi 2 kızın bacaklarına, eteklerinin kısa olduğu gerekçesiyle arkalarından gelen birkaç kişi tarafından şırınga ile sıvı bir madde püskürtüldü. Yanma hissi ile çığlık atan kız öğrencilerden biri kuaföre, diğeri okuluna sığındı.

Yakıcı sıvı maddenin ne olduğu araştırılırken, kızların bacaklarında yara oluştu. Doktorlar, kız öğrencilerin bacaklarına sıkılan sıvı maddenin güçlü bir asit olabileceğini söylerken, polis saldırganları arıyor.

GÖRGÜ TANIĞI DEHŞETİ ANLATTI

Mağdur G.K.’nin sığındığı kuaförde bulunan, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat’ın hukuk fakültesi öğrencisi kızı Eda Özpolat, gördüklerini şöyle anlattı:

“Olay anında kız farkına varmamış, çorabının eridiğini fark ettik. Su döktük. Eteği kısa olduğundan dolayı 3 kişi laf atmış. Arka bacak komple yanmış, kişilerin eşkalleri, eğer kayıt varsa MOBESE kameraları tarafından tespit edilecek. Görüş farklılıklarından dolayı olduğuna inanıyorum. Tabi biz ne olduğu ne bittiği konusunda bilgi sahibi değildik. Cildi aşırı derecede tahriş olmuştu. Asit olduğunu anladık. Biz elimizden geleni yaptık ve hastaneye götürdük. Kızın söylediği şey laf atmışlar. Eteği de kısa değil, dizinin üstünde bir etek. `Şuna bak, bacaklarına bak‘ gibi laflar etmişler. Bir de ilköğretim okulu öğrencisine yapılmış. MOBESE kamerasına bakılacak. Duyduklarımıza göre oradaki görgü tanıkları 3 kişi olduğunu söylemiş. ”

2315_2848_15022008_1.jpg

 

kezzap

Şeriatı en iyi bilen İranlı konuştu…
Türkiye İran olmak üzeredir göreceksiniz…

Ruhi Tuna; İran’daki Humeyni devriminden sonra İran’ın kuzey kesimindeki sol direnişi örgütleyen, bu nedenle 1981 – 1989 yılları arasında 8 yıl İran hapishanelerinde hapis yattı.

Heykeltraş sanatçısı Ruhi Tuna hapisten çıktıktan sonra 34 yıl yaşadığı İran’dan kaçtı ve Türkiye’ye sığındı.

7 yıl Türkiye’de yaşadıktan sonra 2006 Aralık ayında eşiyle birlikte siyasi mülteci olarak Kanada’ya yerleşti.

İran’da Hümeyni devrimi sonrasında yaşananları çok iyi bilen, İran’daki mücadelesi nedeniyle yıllarca hapis yatan Ruhi Tuna, İran ve Türkiye’nin yaşadığı sürecin benzerliklerini Odatv.com’a anlattı.

Türban serbestliği nedeniyle Türkiye’nin İran olacağı iddia edilirken, Ruhi Tuna İran ve Türkiye arasındaki benzerlikleri, farkları açıkladı…

” Türbanla ilgili benimle sanıyorum 2003’te Cumhuriyet Gazetesi benimle bir röportaj yapmıştı.

O röportajımda Türk Sosyalistlerine bir çağrıda bulundum.

Dedim ki; Türkiye de bir İran olmak üzeredir. O zaman ben bunu söylemiştim.

Türkiye’ye geldiğim günler, yani, 1999’un kasım ayında, 7 Kasım’dan itibaren Türkiye’de bulunmaktaydım ve Türkiye’deki gidişi rahatça hissediyordum.

Türkiye’de bir çıkar arayan belli güçlerin sayesinde bu Ak Parti geliştirildi ve iktidara geldi. İran’daki meseleyle benzerlikleri çoktur.

İran’daki meselede, halk Şah’ın gitmesini istiyordu. Türban meselesi tabanda çalışılmamıştı.

Aynı şekildedir; türban bugün Türkiye’de siyasi bir silah olarak kullanılmaktadır ve bunun gelecekteki aşamalarını siz göreceksiniz. Tamamıyla Atatürk’ün ilkeleri ortadan kaldırılacaktır.

Türban meselesi üniversite’de sınırlı kalmayacak, yarın türbanlı belediye başkanları olacaktır, türbanlı milletvekilleri olacaktır.

Yani bu sonuç çok kötü olacaktır.

İran’da biz binlerce şehit verdik. Sadece 1981’de 40.000 insan şehit oldu ve bunların çoğu reformcu Müslümanlardı, bunları idam ettiler.

Yani aynı şekilde Türkiye’de de yarın asma kesmeleri görebilirsiniz. Bunun Avrupa standartlarıyla hiçbir alakası yoktur.

Türk milletli bunu unutmamalıdır ki bunlar, Çanakkale Savaşı’nı yarattılar, Kurtuluş Savaşı’nda mücadele verdiler, yüz binlerce şehitler verdiler.

Böyle güçlü bir devleti milleti yıkmak için bu planları ortaya atıyorlar. Türkiye’nin İran’a benzerliği çoktur, ben bunu açıkça söylüyorum.

Ben bunu belli nedenlerden dolayı Türkiye’de çok açıkça anlatamadım, Türkiye’de öyle evlere gittim ki orda Farsça konuşuluyor.

Bugün güvendiğim bir Türk devlet adamı benimle konuşursa, bunların adreslerine kadar verebilirim.

O evlerde Humeyni’nin fotoğrafları, kitapları Ayetullah’ın tüm kitapları bulunuyor, Farsça konuşuluyor, Farsça müzik dinleniyor.

Bunu Türk yapıyor. Türkiye’ye gelmeden önce de İran’da belli şeyler görmüştüm ve şaşırmıştım.

Bir şehirde benim sergim vardı, orda Talibanlar’a rastladım.

Ben Türkiye’ye gelmeden bir yıl önce, Ankara’dan Humeyni’nin mezarını ziyaret için insanlar akın akın otobüslerle gelmişler.

O Humeyni ki, bizim insanlarımızı kesti, bakire kızlarımızı idam etti, İslam Devrim Muhafızları kızlarımıza tecavüz ettiler. Böyle İslam kim ister ki? Türkiye’de de bunu yaptılar.

Belli bir kesimi solun karşısına dizerek sol kesimleri asarak keserek ve Türkiye gündemini bu hale getirdiler. Aynı şekilde de İran’da hiçbir zaman halk türban istemedi.

Türkiye’de ama farklı bir şey. Türkiye’de tamamıyla tabanda bunun hazırlığını yapıyorlar.

Hala ben Kanada’da bile bu hazırlığı görebiliyorum. Kanada’da da bir sürü, Amerika’da oturan efendinin adamlarını görüyorum ve nasıl çalışıyorlar.

Sadece Türkiyeliler üzerinde değil, Özbekler, Azeriler gibi başka Türk toplulukları üzerinde de çalışmalarına devam ediyorlar.

Bunu İslam ile rahat bir şekilde ortaya koyabiliyorlar.

Biz bakıyoruz İran’daki hareketlerde rahatlıkla Mollaları ortaya soktular ve gerçekten Şah’ın devrilmesini isteyen kesim soldaydılar.

Yani ister Mahoist gruplar olsun ve ister Leninist gruplar olsun, bunlar gerçek şekilde Şah ile mücadele ediyorlardı.

Ama Emperyalizm gördü ki Şah devrilirse bunun yerine Marksis bir sol bir iktidar gelecekti, onun için Mollaları yetiştirdiler ve yeşil kuşak projesini güçlendirdiler.

Aynı şekilde, Irak’ta, Suriye’de ve Afganistan’da görüyorsunuz bugün gündem nedir. Afganistan’da bir çocuk kadın haklarını savunan bir programı bilgisayarına indirdiği için idama mahkum oldu.

Yani aynı Taliban’ın devamıdır, hiçbir şey değişmemiştir.

Cumartesi günü Anıtkabir’de toplanan aydın Türk Kadınları’na teşekkür ediyorum. Yani Türk kadını böyle olmalıdır. Türk kadını sokaklara dökülüp kendi haklarını korumalıdır.

Türk kadını bayrağına ve Türkiye Cumhuriyeti’ne ye sahip çıkmalıdır.”

Reklamlar

Şubat 16, 2008 - Posted by | Gündem | , , , , , , , ,

22 Yorum »

 1. Olmaz bu kadar da … Bu mudur bizim de sonumuz?… Yapılır mı bu ya… Vahşetttt!!!!

  Yorum tarafından Arif | Şubat 16, 2008 | Cevapla

 2. Atatürk ilkelerine, devrimlerine, doktrin`ine sahip cikip, her ne pahasina olursa olsun korumaz isek, onun cizdigi yoldan bir nebze olsun ayrilirsak, yakinda Iran a siginabilmeyi bile kurtulus olarak görecegimiz günlerin geleceginden kimsenin kuskusu olmasin. Türkiye korkunc karanlik bir ucuruma düsmek üzere. Kaybedilecek bir dakika bile yok artik.
  HALA ANLAMADINIZMI BUNLARIN NIYETINI ?
  BU, NIYET DEGIL, yemin etmisler bu güzelim ülkeyi karanliga sürüklemeye.
  UYAN EY ATATÜRK EVLADI, YAKINDA COK GEC OLACAK.
  Baska ATATÜRK yok, gelmeyecek..!
  Saygilarimla
  Adnan

  Yorum tarafından Adnan | Şubat 16, 2008 | Cevapla

 3. Türk hanimlar,
  ne yapilmaya calisildiginin, sizi hangi emellere alet ettiklerinin farkindamisiniz ?
  Adam gecinen, zayif iradelerini dizginlemekten aciz olanlarin, sizleri nasil bir karanlik dünyaya atmak istediklerinin farkindamisiniz ?
  Sizler bu oyunlari göremeyecek kadar cahil, bu oyunlari bozamayacak kadar acizmisiniz ?
  Hayir, türk kadini erkeginden cok daha güclüdür. Yeterki gözünüzdeki bagi cözüp atin, kendinizi, Türkiye düsmanlarinin icerideki hainlerle beraber oynadiklari bu kahrolasi oyuna alet ettirmeyiniz.
  Onlarin niyeti baska, birakin üniversiteyi, yakinda ilkokula bile gidemeyebilirsiniz. Calismaniz, ehliyet almaniz, kendi hayatinizi kurmaniz engellenebilir.
  Hayalinizdeki yasam bicimi bu olamaz, olmamali.
  Lütfen akliniza sorun, Iran a, Afganistan a bakin,
  ANLAYACAKSINIZ NASIL KULLANILDIGINIZI VE SIZI BEKLEYEN SONU..!
  Sayglarimla
  Adnan

  Yorum tarafından Adnan | Şubat 16, 2008 | Cevapla

 4. Yukaridaki Video Klip te basi acik diye erkekler tarafindan tas ve tekmelerle linc edilen zavalli kizin ölümünü gerdünüzmü ?
  O kiza vuranlar ve orada bulunsa vuracak olanlar;
  Sizleri tanimlayacak terim bulamiyorum, ancak vahsi mahlukat derim ve bütün hayvanlari bunun disinda tutarim.
  Sizler hayvanlardan cok daha assagilik igrenc mahluklarsiniz…
  Hemde bunu Allah ve islam adina yapiyorsunuz..!
  ALLAH HEPINIZIN BELASINI VERSIN…

  Yorum tarafından Adnan | Şubat 16, 2008 | Cevapla

 5. gülü cumhurbaşkanı yaparak bu sene emmelerine hız akkılar..amcık akp

  Yorum tarafından emre | Şubat 17, 2008 | Cevapla

 6. bunların yaptığı şerefsizliktirkendileri türbanla fuhuş yapıyolar ama

  Yorum tarafından deniz | Mart 25, 2008 | Cevapla

 7. sizin gibi yobaz insanlar yüzünden o ülke yok edilmeye mahkum

  Yorum tarafından asi | Nisan 6, 2008 | Cevapla

 8. EGER ENTELLEKTULLER FUHUS YAPARSALAR ADINA SEX DENIR.
  BASORTULULER TURBANLILAR DIGERLERI NORMAL BIR BIRLESME (HELALI ILE) OLUNCA ADINA FUHUS DENIR.. YAZIK BE YAZIK. PEKI HAYVANLAR NE YAPIYORLAR SIZIN GOZUNUZDE..

  Yorum tarafından KAYAMAN | Nisan 7, 2008 | Cevapla

 9. bu kadar vahset ve cehalet insanlik icin bir utanc kaynagi..Tamam bende bir muslumanim..ve gereklerini emin olun tam olarak yapamiyorum..ama icimde Allah korkusu var..hatalar yapsakta, gunahlar islesekte bu gunahlar ne kadar buyuk olursa olsun..bunlari degerlendirecek olan Allah’ tir..Kalmiski O’nun verdigi bi cani almak ta yanliz O’na mahsustur.. bunlar kendilerini musluman olarak gorup kendilerince islam kurallarini uygulamaya calisiyorlar..Peygamberimiz(S.A.V) muslumanligin temsilidir.. ve O bu duruma karsi cikardi..birakin bas ortusu takmamayi ha$a Allah’a sirk kosanlara bile boyle muameleye karsi cikardi..bu gun bu vidyoyu gorunce muslumanligimdan utandim..Allah’in gucune gitmesin ama musluman olarak bunlarla ayni kefeye konmak acikcasi beni utandirdi..ve ben bu videoda oldurulen kizdan daha cok gunah isledigimi dusunuyorum.. eminimki videoda linc yapanlarda cogumuzdan gunahkardir ve o kizin vebalinide ustlenmis oldular…..!!!!

  Yorum tarafından birisi | Nisan 9, 2008 | Cevapla

 10. Ya arkadaşlar,bu videoda anlatılmak istenen olayı anlamak için,müslüman olmaya gerek yok..! bunu bir insan bir insana yapıyo utanç kaynağı zaten burda,asıl utanç kaynağı da bunu kendini müslüman zanneden bir kaç o.ç’nun video’da boy göstermesi.Bir müslüman bir müslüman’a bunu yapmaz.Hadi onu geçtim,bir insan bu kadar gereksiz bir sebep yüzünden bu tür bir vahşet’i başka bir insan’a uygulamaz..İşte siz iranlılar allah’tan bu kadar korkuyosunuz ben başka hiçbişey demiyorum..!

  Yorum tarafından Log87 | Nisan 14, 2008 | Cevapla

 11. sizin gibi şerefsizler yüzünden bu gerçeği bilmeyenler gaza gelip ortalığa çıkıp bölücülük yapıyorlar yok cumhuriyet için kaç kişiyiz falan üstüne basa basa söylüyorum BU CUMHURİYET HEPİMİZİN KAÇ KİŞİYİZ İ YOK TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİĞİNİ TAŞIYAN ; TEK VATAN , TEK MİLLET , TEK BAYRAK ALTINDA YAŞAYAN HERKES CUMHURİYETÇİDİR Hemde Sizler Gibi Neyi savunduğunu bile bilmeyenler değil gerçek cumhuriyetçi…
  Bu arada Buradan C.H.P. lilere sesleniyorum..
  Madem O Kadar ATATÜRK’çüsünüz Neden Atatürk Öldükten Hemen Sonra Türk Lirasının üzerinden Atatürk Resmini Kaldırdınız , Neden Resmi Pulların üzerinden Atatürk Resmini Kaldırdınız ve de Neden Devlet Dairelerinden ATATÜRK Resimlerini Kaldırdınız Bunları Ben Değil Tarih Söylüyor…
  inanmayanlar Türk Tarih Kurumunun Siyaset Tarihi Bölümüne Baksın

  Yorum tarafından Adalet Ve Kalkınma Partisi Görele Gençlik Kolları | Nisan 14, 2008 | Cevapla

 12. beyler birşeyler yapmaya bakalım bu ulke elden gıdıyor ben aleviyim ve bende cok fazla baskı goruyorum sen musluman değisin diye ama muslumanlık boyle değil peygamber efendimiz muslumanlığı boyle anlatmadı ama bazı şerefsizler muslumanlığı başka yollara surduler lutfen turk kadınları buna kanmayım saten 5 yılı kalmaz iç savaş cıkar hepimize gecmiş olsun bide bişey diyecem sacını kapatıyolar namuz sac kapatmak ile olmuyor sacta keramet olsa kopekin gotunde cıkmaz ama bu kadar aptal toplumumuz var…

  Yorum tarafından kaan | Nisan 15, 2008 | Cevapla

 13. bn de muslımanım ama arkadaslar b8u ınsanı utandıran goruntu bnm cok agrıma gıtı ya yemın ederım aglıyorum bu vıdeoyu ızlerken ya içim gıdıyo o kızı ole gorurken beynım duruyo bu nasıl bı muslumanlık analmıyorum ALLAH hepımızın yardımcısı ollsun arkadaslar basbakanı bu sıtesden zor kurtarırsınız daha basbakan bole devam ederse yanı turban yasagını kaldırmassa bu bole surer gıder IRAN OLUYORTUZ ARKADASLAR ŞİDİDEN HEPIMIZE GEÇMİŞ OLSUN DAHA DUNE KADAR OTURDUGUM YERDE kara carşaf yoktu tayıp bı konustu yemın ederım arkadaslar kara carsaflı dolmaya basladı tyayıp bole gıtsın ırana benzetcek gzelım vatanımızı ATATURK bıze bole mı emanet ettı bu ulkeyı bnce bu ona karsı saygısızlık

  Yorum tarafından gülşen | Nisan 17, 2008 | Cevapla

 14. doğru soyluyosun gülşen

  Yorum tarafından kaan | Nisan 21, 2008 | Cevapla

 15. AKP düşmanlarına tek bir soru soruyorum Müsliman mısınız?

  Yorum tarafından ali | Nisan 23, 2008 | Cevapla

 16. AKP müslümansa ben değilim…

  Yorum tarafından İbo | Nisan 23, 2008 | Cevapla

 17. kaan elbettekı dogru soluyorum ama bnm konusmamla olmaskı
  herkes bırlık olması gerekıyo akp kapatma davası acıldı bnce ona yakışan da o kapatılsın bu mıllet senın yuzunden işç savasa gıdıyo ya gercekten bılmıyorum ne hale dusecegımı-zı

  Yorum tarafından gülşen | Nisan 24, 2008 | Cevapla

 18. ne hale duşeceğiz yine sağ cılarla solcular birbirini oldurecek gülşen bı de bızım elımızden sadece yazmak ve protesto etmek duşer başka da hiç bişey yapamayız bılıyosan bişey soyle

  Yorum tarafından kaan | Nisan 25, 2008 | Cevapla

 19. bncede elımızden hiç bişiler gelmez bn zaten protestoya karsıym elımden de hiç bişiler gelmez kaan kusura bakma dedıgın gıbı elımızden hıç bişiler gelmıyo ama yapmamaız gereken gorevler var ve bunlar bızım asıl gorevımız bı bu kadarını dusundukten sonra basbakan hala ben bu mıllet için varım dıye gecınsın inşl bu yazdıklarımızı okuyodurkı bı nejle olsun yaptıgı seylerın yanlış oldugunu ve ulkeyı savunmasız hala getırecegını farketsın………………………………………………….

  Yorum tarafından gülşen | Nisan 27, 2008 | Cevapla

 20. alı sence cvpları ne olabılır yanı bı dusun ıstersen ne demek ıstedıgımı ok

  Yorum tarafından gülşen | Nisan 28, 2008 | Cevapla

 21. mersindeki kezzap dehşetinin bir sapık tarafından yapıldığı anlaşıldı. yalanla neyi amaçlıyorsunuz?

  Yorum tarafından sadi | Ekim 16, 2008 | Cevapla

 22. Ya siz ne yapıyorsunz siz senarist misiniz,bu milletin %50 si akp ye oy veriyor sen kalkmışın neden bahsediyorsun.Bunlar 10 yıl önceydi artık insanlar cahil değil koyun değil ne yaparsanız yapın kesinlikle yine akp ye oy vereceğim.Çünkü siz böyle yaptıkça aslında akp kazanıyor siz de artık bunu anlayın,boşuna enerji harcıyorsunuz.

  Yorum tarafından inadına AKP | Kasım 29, 2008 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: