Akp Gerçeği

Vatana İhanetin Belgeleri

AKP Bitlis Milletvekili – Zeki Ergezen (Bayındırlık Bakanlığından İstifa Etmişti)

Irz ve Namus düşmani sağcılar ve solcular

AKP’li Bakan Zeki Ergezen, sağcı ve solculan “Irz ve namus düşmanı, taciri” olarak suçlarken, düzenin de yıkıldığını iddia ediyordu:
“… Dört-evlilik; Kur’an dört evliliğin nasıl yapılacağını tarif ediyor. Müslümanlardan kaç tanesi böyle olabilir?… Ama kendileri gayri meşru yaşantılarını devam ettirebilmek için Müslümanları akılarınca köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar… Halbuki, kendileri gayri meşru hayat yaşıyorlar. Ne dörtte kahyor, ne kırk dörtte kalıyor…
Namus, ırz düşmanı bunlarl.. Namus, ırz tüccarları bunlar!, Sağcısı da solcusu da böyle!…
Bu düzen yıkılmıştır da fakat Müslümanlar batının oyununa geldikleri için, kendi nizamlarını takdim edemedikleri için mevcut düzenin yerine kendi nizamlarını nasıl kuracaklarını halka anlatamadıkları için, bu düzen payandalarla durduruluyor. Çünkü bu düzenin ayakta durması mümkün değildir…”

Türkiye’de siyah köpekler var

“Ordu bize karşı müdahale yapamaz, yaparsa ağızlarına burunlarına dolaşır” diyen, Zeki Ergezen, bir konuşmasında da şunları söylüyordu:
“… 70 yıldır Türkiye’de siyah köpekler var. Bu siyah köpeklerden kurtulmalıyiz- Ben Laik değilim. Kur’an sade ve sade Ramazan ayında okunmak için gelmemiştir. Kur’an sa­de ve sade gelinlik kızlarımızın boyunlarına asılmak için gelmemiştir. Kur’an bir hayat nizamıdır. Hayat ve hayatin tüm safhalarına tatbik edilmek için gelmiştir. Kur’anı rehber, Hz- Mühammedi önder yaparak yürümeliyiz—
Fatih ne demiş?.. devlet ile din, et ve kemik gibi birdir.”

Ortak Payda; Türklük düşmanlığı

Milli Görüş kökeninden gelen, Ak Parti ve Saadet Partisi saflarında Atatürk, Türklük, Laiklik, Demokrasi ve Cumhuriyet düşmanlığı ile tanınan kurucu üye, yönetici ve milletvekilleri toplanıyordu.
Saadet Partisi Diyarbakır Milletvekili Ö. Vehbi Hatipoğlu, Almanya da; Güneydoğu Anadolu bölgesini “Kurdistan” olarak tanımlarken, Kur’an’ın Kürdistan’i uyaracağını vurguluyor, Allah’ın bütün lrklar için geçerli bir nizamı indirdiğini, onun da “Şeriat ve Kur’an nizamı” olduğunu söylüyordu.
Hatipoğlu, “Ne Mutlu Türküm diyene’ diye dağlara taşlara, betonlara yazdılar. Ama milletin yüreğine, beynine nakş edemediler…” diyerek, Tayyip’in “Ne Mutlu Türküm Diyene ne demek” şeklindeki sözlerine katılıyordu.

PKK’lıların şehit ettiği her asker ve polisin ardından keyiflenen ve baklava ziyafetleri düzenleyen PKK’lılara “Aynı amaçta çarpıştığımız gerilla kardeşlerimiz” diyerek destekler yağdıran, Tayyip Erdoğan’ın bayram tebriki gönderdiği IBDA-C’nin yayın organlarına her firsatta demeçler veren, AKP Bitlis Milletvekili ve Bayındırlık Bakanı Zeki Ergezen de Türklüğü tahkir eden sözleriyle onlarla aynı kulvarda koştuğunu gösteriyordu:
“…Gelin dağa taşa, ‘Ne Mutlu Türküm’ diye yazacağımıza, gelin dağa taşa ‘Ne Mutlu Müslüman’im’ diye yazalım…”

Ergün Poyraz – Hilafet Ordusundan Arap Kürt Partisine – sf:252

Reklamlar

Haziran 4, 2007 - Posted by | Akp, Fethullah Gülen | , , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum »

  1. ya arkadaslar 16.09.2008 tarihinde bu zeki ergezene ait video yayınlandı onu nasıl elde ederim siteme koyacaktım benim sitemede beklerim (www.hero-genclik.tr.gg)anlamı kahraman genclik

    Yorum tarafından rıdvan | Eylül 17, 2008 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: