Akp Gerçeği

Vatana İhanetin Belgeleri

Emperyalizm İslamcı Kılıfında

Türkiye’de islam devleti kurma heveslilerine sesleniyorum; bu ülkeyi hiç bir zaman o kafalarınızdaki karanlığa gömemeyeceksiniz! Bizler var oldukça, her zaman ve her yerde gericilikle ve emperyalizmle savaşmaya devam edeceğiz.
Bu site kapatılırsa, hiç önemli değil bunun gibi yüzlercesini açarız. Kimse bu halkı uyutup, takiyecilikle emperyalizm uşaklığı yapamaz.
Akp’yi destekleyenler sizi sağduyuya davet ediyorum.

Bu adamlar neden giderayak cumhurbaşkanlığını ele geçirmeye bu kadar hevesli? Hükümet onlarda, meclis başkanlığı onlarda, cumhurbaşkanlığını da ele geçirip şimdi önlerini tıkayanlardan kurtulduktan sonra, önlerinde hiç bir engel kalmayacağını düşünüyorlar. Daha sonra anayasa mahkemesi üyelerini istedikleri gibi atayıp, planlarını sekteye uğratacak tüm pürüzleri gidermeyi amaçlıyorlar. Bu arada ordunun büyük bir engel olacağını bildikleri için her fırsatta millet ile ordunun arasını açıp, orduyu yıpratmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Günü geldiğinde Türkiye’yi savaşa sürükleyerek, ordunun zayıf bir anında da ülkemiz toprakları üzerinde hayalini kurdukları islam devrimini gerçekleştireceklerini düşünüyorlar…

Tam da patronları Fethullah Gülen’in dediği gibi tüm kadroları sinsice ele geçirip, zemini sağlamlaştırdıktan sonra amaçlarını gerçekleştirme yolundadırlar.

gg.jpg


AMA GELİN GÖRÜN Kİ ŞİFRELER ÇÖZÜLMÜŞTÜR!
Emperyalizme geçit yok, bu millet emperyalizmi bir kere yenmiştir tekrar yenecek güce sahiptir… Psikolojik harekatınız başarısız olacaktır!..

Reklamlar

Mayıs 9, 2007 - Posted by | Akp, Fethullah Gülen, türkiye | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Yorum »

  1. ulen bu ne biçim başlık.Emperyalistlerle bugün savaşanların çoğu müslümanlar.Filistin, Irak, Afganistan, Lübnan, İran….Asıl emperyalist olan sizlersiniz.Sizin o desteklediğiniz Lanet Sovyetler İran’ın kuzey topraklarını petrol için işgal etti.Afganistanı işgal edip buraları sömüren Sovyetlerdi.Hem savaşa hayır dersiniz, hem ezilmiş halkın yanındayız dersiniz.Ondan sonrada milyonlarca insanı katletmiş Sovyetleri desteklersiniz.Nasıl bir anlayış anlamadım ki?
    Bu düzen yıkılacak.Devrim gerçekleşecek.İslam hakim olacak.Emperyalzmin sonu gelecek.İnsanlık Saadete ulaşacak.Şunuda söyleyim.Ne Fetullah ne de Tayyip İslamı temsil edemez.Onlarla gelip İslam’ı yanlış aktarmayın.

    Yorum tarafından Burak22_77 | Temmuz 24, 2007 | Cevapla

  2. islamın karanlık olduğunu savunanlar.eminim onca eleştirdiğiniz şeriatın bir cüzünden dahi bi-habersinizdir.kulaktan dolma bilgilerle islama ve onun zaman ve çağlar aşan davetine aşağı ve komünist bir eda ile gericilik ve irtica yaftası yapıştıramazsınız.böyle bir şeye siz gibi cahillerin hakkı yoktur.islamı düşürmeye kimsenin hakkı yoktur.zira islam haktır, hakikattır.zira hakkı batıla çevirmek en büyük haksızlıktır.
    sosyalist artıklarıyla geçinen siz gibi birtakım ahmakları düşünmeye fikretmeye davet ediyorum.gerçi ahmak düşünce sisteminiz fikretmeye gelmez ama biz yine davetimizi yapalım gerisi size kalmış

    Yorum tarafından İSMİMECHUL SERDENGEÇTİ | Temmuz 10, 2008 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: